Dawid Rastiani

Jestem absolwentem kierunku Psychologia mediów i biznesu, a także posiadam tytuł magistra, który uzyskałem na AEH z Psychologii Klinicznej. Moje 16-letnie doświadczenie w dziedzinie marketingu i kreacji w agencjach reklamowych, jak również bycie założycielem czterech własnych firm, pozwoliło mi zrozumieć dynamikę biznesu i codziennych wyzwań z nią związanych.

Moje podejście do terapii jest oparte na wiedzy i zrozumieniu różnych modalności, które są dostosowywane indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Dla mnie kluczowe jest empatia i otwartość na różne perspektywy świata. Jestem przekonany, że każdy człowiek ma swoje unikalne doświadczenia i oczekiwania, dlatego podchodzę do każdego klienta indywidualnie.

Moim celem jako terapeuty jest wspieranie rozwoju osobistego. Pragnę pomóc klientom w odnajdywaniu sensu, rozwijaniu większej samoświadomości, motywacji do działania oraz pracy nad zasobami i świadomością własnych potrzeb i emocji. Moje doświadczenie biznesowe pozwala mi lepiej zrozumieć kontekst, w jakim często znajdują się moi klienci.

W pracy z pacjentami stawiam na tworzenie relacji opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu. Uważam, że kluczowe jest budowanie zaufanej relacji, opartej na wzajemnym szacunku. Dla mnie priorytetem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy będzie mógł swobodnie wyrażać swoje myśli i uczucia.

E-mail: dawid.rastiani@intergratio.pl

Tel: 668-801-676