Opinia dotycząca przebytej terapii

GABINET PSYCHOTERAPII INTERGRATIOPsychoterapia. Terapia indywidualna, terapia par.INTERGRATIO/OFERTA DLA CIEBIE/ZAKRES POMOCY/KONTAKT
PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA
W trakcie indywidualnych spotkań w gabinecie psychoterapii Intergratio uzyskasz pomoc w dotarciu do osobistych schematów funkcjonowania i zrozumieniu treści i znaczeń Twojego świata.
Otrzymasz przestrzeń do nazwania i uporządkowania ważnych dla Ciebie treści psychicznych. Do znalezienia nowej perspektywy dla swoich doświadczeń oraz twórczego eksplorowania osobistych wartości, będących podstawą zamierzeń i pragnień życiowych.
Doświadczysz pracy z wyobraźnią i pisanymi scenariuszami, terapii prowokatywnej, psychodramy, wykorzystania figur w przestrzeni i wielu innych metod pracy ze sobą i swoimi wytworami emocjonalnymi i poznawczymi.
W procesie psychoterapii pacjenci gabinetu Intergartio odkrywają swoje zasoby, dokonują zmiany szkodzących im schematów, nabywają praktycznych umiejętności w radzeniu sobie z:

depresją, cierpieniem, brakiem radości z życia, stratą, żałobą
kryzysem w związku, rozwodem, zdradą
lękiem, fobią, agresją
pracoholizmem, wypaleniem zawodowym
trudnościami wychowawczymi i adaptacyjnymi
problemami natury seksualnej
traumami wynikającymi z DDA, DDD

Dziękuję za wszystkie ciepłe i

Dziękuję za wszystkie ciepłe i dobre słowa, za wsparcie i za przeprowadzenie mnie prze tę wyboistą drogę.

Joanno, dziękuję za wszystkie mądre,

Joanno, dziękuję za wszystkie mądre, dobre słowa… Zawsze wiesz co powiedzieć. żeby podtrzymać kogoś na duchu dodać otuchy. Cieszę się, że Cię poznałam!

Asiu, dziękuję Ci za wszystko… Za

Asiu, dziękuję Ci za wszystko… Za cierpliwość i ogromną empatię…gdyby nie Ty, wiele bym nie ogarnęła.

To nie była łatwa decyzja,

To nie była łatwa decyzja, ale cieszę się, że zdecydowałam się na spotkania i terapię w Intergratio. Dziękuję za wsparcie! Polecam Was każdemu 🙂