Warsztat zarządzania Energią Osobistą

Prowadzący Justyna Oska

Dlaczego Warto

Na warsztacie dowiesz się jak zarządzać energią fizyczną, aby nie czuć wyczerpania pod koniec dnia. Dowiesz się w jaki sposób emocje wpływają na twoje zachowanie i myślenie i jak to się przekłada na twoją wydajność oraz koncentrację. Poznasz skuteczne metody pracy z ciałem i umysłem które możesz wpleść w plan każdego dnia.

Kiedy

 • 22 października 2022 09:00   -   18:00

Zapisz się

Sorry, Event Expired

Gdzie

Intergratio Centrum Psychoterapii i Roswoju Relacji
ul. Hoża 72/27
Warszawa

Podziel się

Dodaj do kalendarza

Więcej informacji

Warsztat zarządzania energią osobistą – poświęć jeden dzień TYLKO dla siebie!

Prowadzący: Justyna Oska, Trener Warsztatu i Treningu Psychologicznego, Psychoterapeuta, Coach EMCC.

Termin warsztatu psychoterapeutycznego: 22.10.2022, godz. 9:00-18:00

Maks. ilość osób w grupie: 12 osób

Miejsce: Warszawa, ul. Hoża 72 lok 27

Pracę w dzisiejszych czasach można sprowadzić do hasła „rób jeszcze więcej i jeszcze szybciej”. Pośpiech wymusza szkodliwy tryb wielozadaniowości, sprzyja nieustannemu rozpraszaniu się oraz skrajnemu wyczerpaniu i zmęczeniu. Odpowiednio zarządzana energia osobista pozwala pracować efektywniej i z wyższym komfortem dla siebie co także przekłada się na relacje zawodowe i osobiste. Warto rozwijać tą kompetencję zwłaszcza teraz kiedy w związku z pandemią pojawiło się wyzwanie w postaci nadmiaru i przeładowania pracą i często również w atmosferze silnego stresu i energetycznego wypalenia.

Nie jest tajemnicą, że ‘korzystanie z energetycznych rezerw” jest niezwykle krótkoterminową strategią.  Człowieka nie da się podłączyć do kontaktu jak np. komputer, aby pozyskać energię człowiek musi ją uzupełniać. W czasach kryzysu nabiera to dodatkowego znaczenia. Nieodzownym elementem zarządzania kryzysowego jest ponadprzeciętna ilość wydatkowanej energii.

W istocie znaczący problem polega na tym, że każdego dnia zużywamy bardzo dużo energii a zbyt mało czasu i uwagi poświęcamy jej regeneracji i odzyskiwaniu (regeneracja ta spowoduje osiąganie lepszych wyników).

Człowiek, aby funkcjonował optymalnie potrzebuje czterech źródeł „zasilania”: energii fizycznej, emocjonalnej, umysłowej i psychicznej.

Na warsztacie dowiesz się jak zarządzać energią fizyczną, aby nie czuć wyczerpania pod koniec dnia. Dowiesz się w jaki sposób emocje wpływają na twoje zachowanie i myślenie i jak to się przekłada na twoją wydajność oraz koncentrację. Poznasz skuteczne metody pracy z ciałem i umysłem które możesz wpleść w plan każdego dnia.

OGÓLNE PRZECIWWSKAZANIA DO UCZESTNICZENIA W WARSZTACIE:

 • Choroba zakaźna np.: covid 19, żółtaczka, gruźlica, żółtaczka, grypa, rotawirus
 • przebyte w ostatnim roku operacje lub niedawny wypadek
 • ciąża i połóg
 • przewlekłe choroby np. serca
 • gorączka
 • wysokie ciśnienie
 • jaskra
 • spożycie substancji zmieniających świadomość: alkoholu, narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych
 • w trakcie leczenia psychiatrycznego lekami psychotropowymi (w zaburzeniach należących do spektrum schizofrenii i innych zaburzeń psychotycznych)
 • większe zaburzenie depresyjne
 • żałoba

Jeśli masz wątpliwości co do swojego udziału w tym warsztacie, skonsultuj się proszę ze swoim lekarzem prowadzącym lub psychoterapeutą i skontaktuj się z nami, by podjąć dla siebie jak najlepszą decyzję. Ćwiczenia fizyczne realizowane w ramach programu są ogólnorozwojowe. Każda osoba zgłaszająca się na warsztat powinna być świadoma swojego stanu psychofizycznego i za niego odpowiadać robiąc ćwiczenia.

Kontakt: Justyna Oska
E-mail: justyna.oska@intergratio.pl