Jestem certyfikowanym analitykiem bioenergetycznym CBT (wg Alexandra Lowena) poznawczo-behawioralnym, trenerem i ericksonowskim coachem.

Od ponad 30 lat pracuję z ludźmi na warsztatach i sesjach indywidualnych.

Moim hobby jest język szeroko pojęty i jego analiza.

Jest to komunikacja werbalna, wokalna i niewerbalna, analiza transakcyjna.

Jest to jeszcze głębiej niemy język naszego ciała tj. analiza bioenergetyczna, opracowana przez światowej sławy psychiatrę i psychoterapeutę Alexandra Lowena.

Jest to język niemy lub dźwięki i symptomy, którymi przemawia ciało do każdego z nas.

Fascynuje mnie jak ciało łączy się nierozerwalnie z umysłem. Jak blokady i napięcia tworzą pancerz-zbroję lub inaczej gorset, jak ten z kolei wpływa na płaszczyznę emocjonalną i zachowanie w życiu dorosłym.

Poczucie tej łączności i zrozumienie przeszłych doświadczeń pozwala uświadomić sobie, kim jesteśmy, jaki sens ma przeszłość, co z nią zrobić, by nie kładła się cieniem na życie obecne.

Otworzenie się z miłością i szacunkiem do ciała, pozwala uleczyć ból fizyczny i emocjonalny. Towarzyszenie każdemu człowiekowi w budowaniu kontaktu ze swoim ciałem i rozumieniu jego języka, ostrzeżeń, podziękowań, odkrywaniu znaczenia przeszłości, jej wpływu na jego ciało, gdy był dzieckiem i jego ograniczających przekonań o nim, o świecie i ludziach, doświadczaniu zmiany jego energii w ciele, radości na twarzy i zmian jakości jego życia, jest jedną z najważniejszych wartości w moim życiu. Dzięki temu poznaję jaką wielką tajemnicą jest każdy człowiek, jego ciało, jego psychika, przeszłość i teraźniejszość.

Telefon: +48 507 757 676
E-mail: b.antonowicz@intergratio.pl
www.cialowpsychoterapii.pl