Paulina Żabińska

Jestem pedagożką, terapeutką pedagogiczną, Trenerką Umiejętności Społecznych. Ukończyłam wiele szkoleń, między innymi w zakresie Stosowanej Analizy Zachowania w terapii dzieci ze spektrum autyzmu, Terapii Ręki, Porozumienia bez Przemocy, Pozytywnej Dyscypliny, Sylabowej Nauki Czytania, Metody Dobrego Startu, Rodzicielstwa Bliskości i Mindfulness. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w przedszkolach i szkołach podstawowych oraz w Fundacji “Krok po Kroku” na Rzecz Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Ich Rodzin, gdzie prowadziłam indywidualną terapię dzieci z zaburzeniami rozwoju (spektrum autyzmu).

W swojej pracy na co dzień wspieram dzieci, rodziców i nauczycieli. Dzieciom pomagam w trudnościach szkolnych, odkrywaniu mocnych stron, uczę umiejętności społecznych i radzenia sobie z emocjami. Rodziców wspieram w radzeniu sobie z trudnościami wychowawczymi i rozwijaniu kompetencji rodzicielskich, tak, aby znajdować pełne empatii i szacunku rozwiązanie trudnych sytuacji, poprawić relacje i komunikację w rodzinie oraz przeciwdziałać rodzicielskiemu wypaleniu.

Praca z drugim człowiekiem to dla mnie wielka przyjemność. Jestem przekonana, że za każdym zachowaniem stoi potrzeba, a odkrycie i zaopiekowanie jej pomaga znaleźć porozumienie. Wierzę też, że zbudowanie relacji jest niezbędne, aby naprawić sytuację.

Zapraszam rodziców na konsultacje rodzicielskie. Długość jednej konsultacji – 90 minut. Koszt: 180 PLN.

Kontakt: tel. 604 859 211; email: paulina.zabinska@intergratio.pl

Dostępne terminy na konsultacje są poniżej w kalendarzu.