JOANNA KLESZCZYŃSKA

PSYCHOTERAPEUTKA, PSYCHOLOŻKA SPOŁECZNA, MEDIATORKA RODZINNA, ZAŁOŻYCIELKA INTERGRATIO

Ukończona szkoła:
Psychologia społeczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

Umawiając się na wizytę, akceptujesz nasze zasady współpracy.
Szczegółowe informacje znajdziesz w tym dokumencie PDF. Kliknij, aby zapoznać się z regulaminem.

Przez 10 lat pracowałam jako trener umiejętności interpersonalnych w korporacjach.

Od 18 lat pracuję jako psychoterapeutka w podejściu integracyjnym pod stałą superwizją kliniczną certyfikowanych superwizorów PTP.

W tym czasie szkoliłam się ustawicznie, m.in. z zakresu terapii par u Esther Perel oraz Terapii Par w podejściu poznawczo-behawioralnym. Pracuję ze wszystkim parami. Szkoliłam się u Jeffreya E. Younga w zakresu Terapii Schematów. Pracuję indywidualnie i grupowo. Prowadzę autorskie grupy dla kobiet i mężczyzn doświadczających toksycznych relacji „Rozbroić Narcyza” i „Matka i sens życia”, Grupy DDA/DDD” oraz w formie warsztatów psychoterapeutycznych m.in „ W poszukiwaniu przymierza- spotkanie z Krytykiem Wewnętrznym „ czy „Wsparcie i czuła troska wobec Wewnętrznego Dziecka”.

Pomagam osobom doświadczającym zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości.
Inicjuję i towarzyszę z pasją w zmianie i rozwoju nowych kompetencji emocjami , poznawczych i społecznych.

Wspieram w kryzysie około rozwodowym, związanym ze zmaganiem z przewlekłą chorobą nowotworowa jak rownież w towarzyszeniu w chorobie. Szczególnie bliska jest mi tematyka wsparcia i rozwoju rodziców dzieci ze spektrum autyzmu i niepełnosprawnościami.

Jestem mediatorem rodzinnym.

W swojej pracy z pacjentem stosuję nowatorskie metody interwencji mające na celu zwiększenie skuteczności oddziaływań terapeutycznych, np. wykorzystanie symbolu i figur w przestrzeni czy technik terapii prowokatywnej. Przede wszystkim skupiam się na relacji jako najważniejszym elemencie niosącym zmianę dzięki korektywnym doświadczeniom.

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków i przywódca stada w którego skład wchodzą dwa koty i pies, które bywa, że można spotkać w gabinecie terapeutycznym. Roznosi mnie energia, kocham sport, podróże, towarzystwo. Jeżdżę na rowerze , gotuję i nurkuję. I pewnie jeszcze coś wymyślę , by w wolnym czasie regenerować się aktywnie i z przyjemnością.

GRUPY JOANNY

ROZBROIĆ NARCYZA

Masz poczucie, że doświadczasz toksycznej relacji? Nie rozumiesz, co się z Tobą dzieje? Trudno tak żyć, ale jeszcze trudniej cokolwiek zmienić? Odnajdź siebie, zaufaj sobie na nowo. Miej wybór.

OSOBY DDA I DDD

Jeśli doświadczyłeś w dzieciństwie: alkoholizmu rodzica, traum, przemocy, nieobecności rodzica, zaniedbania emocjonalnego lub nadopiekuńczości ze strony opiekuna. Zapraszam Cię do udziału w grupie dla DDA i DDD.

MATKA I SENS ŻYCIA

Niekochająca czy wręcz wroga matka, często wywołuje ostry zespół lękowy. Bezpieczniej jest uznać: „jeśli coś jest źle w moim życiu, to wyłącznie przeze mnie”. Tylko Ty możesz to przekonanie zmienić. To nie Twoja wina!

WSPÓŁCZUCIE WSPIERANE TROSKĄ

Niekochająca czy wręcz wroga matka, często wywołuje ostry zespół lękowy. Bezpieczniej jest uznać: „jeśli coś jest źle w moim życiu, to wyłącznie przeze mnie”. Tylko Ty możesz to przekonanie zmienić. To nie Twoja wina!
Scroll to Top