jmo-3237-edytuj-sm-jpg-da03890a-1048-43fd-937c-704a0d7feb86-image-1080

ŁUCJA KALISIEWICZ

PSYCHOLOŻKA SPORTU

Ukończona szkoła:
Jednolite studia magisterskie ze specjalnością z psychologii sportu i aktywności fizycznej na warszawskim Uniwersytecie SWPS.

Umawiając się na wizytę, akceptujesz nasze zasady współpracy.
Szczegółowe informacje znajdziesz w tym dokumencie PDF. Kliknij, aby zapoznać się z regulaminem.

Nazywam się Łucja Kalisiewicz i jestem psycholożką. Ukończyłam jednolite studia magisterskie ze specjalnością z psychologii sportu i aktywności fizycznej na warszawskim Uniwersytecie SWPS. Przez trzy lata studiów byłam członkinią Koła Naukowego Psychologii Sportu, a w ostatnich dwóch latach dołączyłam do Zarządu kierując pracą jednej z głównych sekcji. Zaangażowanie w tę aktywność studencką pozwoliło mi zdobyć pierwsze, bardzo cenne doświadczenia w pracy psychologa sportu. W ramach działalności Koła współprowadziłam cykliczne warsztaty mentalne dla zawodników kickboxingu oraz drużyny szczypiornistek. Realizowałam także spotkania psychoedukacyjne dla rodziców chcących odpowiednio wspierać młodych sportowców w ich drodze.

Podczas studiów odbyłam 8-tygodniowy kurs redukcji stresu oparty na uważności MBSR (Mindfulness-Based Stress Reduction), dzięki któremu lepiej zrozumiałam rolę uważności i dostrzegłam korzyści stosowanie tej metody nie tylko w życiu osobistym, ale również w środowisku sportowym.

Jednym z pierwszych doświadczeń zawodowych po uzyskaniu dyplomu psychologa był wyjazd na obóz przygotowawczy do Centralnego Ośrodku Sportowego z młodymi triathlonistami, podczas którego wspierałam zawodników w codziennych treningach i prowadziłam warsztaty z treningu mentalnego.

Wierzę, że praca psychologa opiera się na nieustannym rozwoju swoich kompetencji, dlatego stale pogłębiam swoją wiedzę biorąc udział w kursach, szkoleniach i konferencjach. Aby móc świadczyć usługi jak najwyższej jakości, regularnie superwizuję swoją pracę. Kieruję się profesjonalizmem oraz wysoką kulturą osobistą, a przede wszystkim ze szczególną uważnością przestrzegam zasad Kodeksu Etyki Psychologa.

Pracuję z młodymi zawodnikami, rodzicami sportowców i trenerami. Obszary, którymi się zajmuję to m.in. budowanie poczucia własnej wartości, pewności siebie, radzenie sobie z emocjami, stresem przedstartowym, koncentracja uwagi czy poprawne wyznaczanie celów.

Scroll to Top