ADHD-kopia

"MĘSKI KRĄG"

GRUPA TYLKO DLA MĘŻCZYZN

SZCZEGÓŁY GRUPY:

Spotkanie grupy: 28.03.2024 i 04.04.2024

Godzina: 19:00 – 21:00

Lokalizacja: Ul. Hoża 72/27, Warszawa

Koszt spotkania: BEZPŁATNE

Maksymalna liczba osób : 12

Prowadzący: Marek Kaleta

ZAPISY: warsztaty@intergratio.pl lub 535 464 026

Ta grupa jest dla Ciebie jeśli:

kopia-423-konferencja-25-05-2022-easy-resize-com-jpg-f5025187-8b41-40bb-ac54-9b58f60ca2a0-image-1365

GRUPĘ PROWADZI:

MAREK KALETA

ANTROPOLOG, MEDIATOR, TRENER, COACH
Ukończona szkoła i szkolenia:
  • Etnologia i Antropologia Kulturowa Uniwersytetu Warszawskiego,
  • Roczna szkoła Coachingu Indywidualnego i Grupowego TROP oraz Podyplomowe Studia Negocjacji, Mediacji i innych AlternatywnychSposobów Rozwiązywania Sporów WPiA UW
  • Certyfikowany trener Szkoły TrenerówAntyprzemocowych SZTAMA.
  • Szkolenia: Next Steps For Leaders, Erasmus+ Basic SynergyTraining, oraz Path to Understanding, Erasmus+ NVC Training Course for Youth Workers.

Idea kręgu towarzyszy ludziom od początków społeczności.
Jej korzenie sięgają ludów plemiennych i podstaw demokracji. Współcześnie krąg jest podstawą funkcjonowania wielu środowisk oddolnej demokracji. Pędząca rzeczywistość wykorzenia nas z codziennych wspólnot, krąg pozwala na spowolnienie i przyjrzenie się w grupie, temu, na czym Tobie zależy.
Trzymanie się wyuczonych w dzieciństwie mechanizmów przystosowawczych, doprowadza do życiowych kryzysów.? Emocjonalny spadek po uzależnionych lub przemocy ze strony bliskich sprawia, że cały czas próbujesz przebić się przez niewidzialną ścianę do lepszego życia? Napady lęku, wybuchy złości, przymus perfekcji i trudności w nawiązywaniu bliskich relacji powodują, że niska jakość Twojej codzienności staje się nie do zniesienia? Utrwalone schematy zachowań i reakcji w różnych sytuacjach, utrudniają odczuwanie zadowolenia i szczęścia?


Spotkanie w męskim kręgu jest możliwością doświadczenia empatii i uważności ze strony innych mężczyzn. W kręgu ważny jest głos każdego. Uczestniczysz w takim stopniu, w jakim chcesz. Możesz mówić, słuchać, lub powstrzymywać się od mówienia, by zadbać o przestrzeń dla innych.

Spotkanie w kręgu może być dla Ciebie miejscem wsparcia, doświadczenia wspólnoty, akceptacji. Na kręgu nie oceniamy i nie jesteśmy oceniani. Ty decydujesz, z jakim tematem przychodzisz na krąg i czym chcesz się podzielić.

Scroll to Top