IMG_1897

NATALIA NIEWALDA

PSYCHOLOŻKA

Ukończona szkoła:
Studia magisterskie z psychologii na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ze specjalnością w psychologii klinicznej i neuropsychologii.

Umawiając się na wizytę, akceptujesz nasze zasady współpracy.
Szczegółowe informacje znajdziesz w tym dokumencie PDF. Kliknij, aby zapoznać się z regulaminem.

Jestem psycholożką z pasją do pomagania ludziom w osiąganiu emocjonalnego dobrostanu i rozwijania się na wielu płaszczyznach życia.

Swoją wiedzę pogłębiałam uczestnicząc w różnorodnych kursach i szkoleniach.

W ramach Copernicus Collage, uzyskałam certyfikaty po ukończeniu kursów „Wokół depresji” oraz „Zagadnienia psychiatrii i psychologii klinicznej”. Ponadto, zdobyłam certyfikaty z kursów dotyczących neuronauki edukacyjnej, neuroestetyki muzyki, a także przeszłam certyfikowane szkolenie z diagnozowania ADHD u dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Aktualnie kontynuuję naukę na kierunku terapeuty zajęciowego, co pozwala mi poszerzać swoje umiejętności i oferować jeszcze bardziej kompleksową pomoc.

W trakcie spotkań stawiam na stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której możesz swobodnie dzielić się swoimi myślami, uczuciami i wyzwaniami. Oferuję wsparcie, pomagam w identyfikowaniu celów, oraz rozwijaniu strategii skutecznego radzenia sobie z życiowymi trudnościami.

Zapraszam Cię do rozmowy i wspólnej pracy nad Twoim rozwojem i samopoczuciem.

Scroll to Top