TERAPIA PAR

Posiadamy szerokie kompetencje w udzielaniu pomocy parom borykającym się z wyzwaniami zagrażającymi ich związkom, szczególnie takimi jak:

niewierność, zapracowanie, głęboko zakorzeniony gniew, żal, ból, urazy, trudności rodzicielskie, utrata zainteresowania seksem.

W tworzonej przeze mnie relacji terapeutycznej pacjenci otrzymują możliwość odbudowania tego, co spowodowało, że zdecydowali się być razem oraz znalezienia się z tworzoną relacją w miejscu, które im obojgu będzie odpowiadało.

Proponowana Państwu oferta terapii par Centrum psychoterapii Intergratio wyróżnia się możliwością skorzystania z pracy pary również w ujęciu indywidualnych trudności, które często przyczyniają się do przeszkód budowania satysfakcjonującego życia we dwoje.

Dzięki takiej formie terapii pacjenci mają szanse odzyskać zachowania

interpersonalne pożądane dla zdrowej i szczęśliwej relacji. Prowadząc przy moim wsparciu dialog, para ma możliwość stworzenia optymalnego dystansu do problemu. Korzystając z poszerzonej w ten sposób perspektywy, pacjenci otrzymują znacznie więcej inspiracji do odmiennego

od dotychczasowego spojrzenia na własną relację, nadawania swojej historii

zupełnie nowych sensów i znaczeń.

Program terapii par Centrum psychoterapii Intergratio przeznaczony jest zwłaszcza dla par chcących wzmocnić wzajemne więzi oraz znajdujących się

w sytuacjach kryzysowych, będących konsekwencją:

zmęczenia spowodowanego przepracowaniem utraty pracy konfliktów związanych z obowiązkami domowymi, finansami trudności wychowawczych/ stresem związanym z opieką nad dziećmi utraty zainteresowania seksem romansem partnera problemów zdrowotnych depresji przejścia na emeryturę.

 

Scroll to Top