ADHD-kopia 4

"WSPÓŁCZUCIE WSPIERANE TROSKĄ"

SZCZEGÓŁY GRUPY:
Pierwsze spotkanie grupy:
Wkrótce podamy
Godzina: Wkrótce podamy
Lokalizacja: Ul. Hoża 72/27, Warszawa
Grupa ma charakter otwarty, 12-miesięczy
Każda sesja trwa 105 minut (odbywa się 1 raz w tygodniu)
Koszt 1 sesji: Wkrótce podamy

Uwaga! Przed przystąpieniem do grupy wymagana jest konsultacja.
Czas trwania konsultacji – 30 minut. Koszt: Wkrótce podamy

Maksymalna liczba osób : 10
Prowadząca: Joanna Kleszczyńska
ZAPISY: warsztaty@intergratio.pl lub 535 464 026

Celem pracy jest:
Czego doświadczysz w trakcie sesji?

Towarzyszenie ludziom w cierpieniu, trwanie we współczuciu, doświadczanie śmierci i nieuleczalności swoich pacjentów jest źródłem bardzo silnych stanów emocjonalnych. Jednoczesne doświadczanie bezsilności prowadzi do izolacji, dysocjacji, silnego napięcia i stanów lękowych, chronicznego zmęczenia i wyczerpania emocjonalnego. Doświadczasz intensywnych emocjonalnych lub fizycznych reakcji na myśl o kolejnym dniu pracy a może już nic nie czujesz bo tak jest bezpiecznie. Dodatkowo, bardzo często nie ma z kim porozmawiać o swoich doświadczeniach. Najbliżsi , przyjaciele, nie są wstanie udźwignąć ciężaru tych doświadczeń. Samotne przeżywanie prowadzi do stanów depresyjnych , wycofanie społecznego, agresji wynikającej ze stanów lękowych. Zapraszamy wszystkie osoby , które czują potrzebę rozmowy o codziennych trudnych sytuacjach i napięciu związanym z pracą, zmagają się z objawami silnego stresu albo czują się przeciążone i bezradne. Żyjących codziennością pełną frustracji, zniechęcenia i wewnętrznego zamętu. Terapia wspierająca może pomóc nie tylko w radzeniu sobie ze stresem, ale też w nauczeniu się dbania o siebie, o swój odpoczynek i psychofizyczny dobrostan.

 

Czas na zmiany! Nie jesteście sami.

 

Podjęte przez Ciebie działania pozwolą Ci stanąć oko w oko z Twoimi doświadczeniami,wyrazić Twój lęk, bezsilność i gniew. Pogodzić się z przewlekłą stratą.

 

asia-jpg-8f1cf218-3a86-4470-aedf-87f9138dd452-image-600

GRUPĘ PROWADZI:

JOANNA KLESZCZYŃSKA

PSYCHOTERAPEUTKA, PSYCHOLOŻKA SPOŁECZNA, MEDIATORKA RODZINNA, ZAŁOŻYCIELKA INTERGRATIO

Ukończona szkoła:
Psychologia społeczna w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz studia podyplomowe w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii SWPS i Instytutu Psychologii Zdrowia PTP.

POZOSTAŁE GRUPY JOANNY

MATKA I SENS ŻYCIA

Niekochająca czy wręcz wroga matka, często wywołuje ostry zespół lękowy. Bezpieczniej jest uznać: „jeśli coś jest źle w moim życiu, to wyłącznie przeze mnie”. Tylko Ty możesz to przekonanie zmienić. To nie Twoja wina!

ROZBROIĆ NARCYZA

Masz poczucie, że doświadczasz toksycznej relacji? Nie rozumiesz, co się z Tobą dzieje? Trudno tak żyć, ale jeszcze trudniej cokolwiek zmienić? Odnajdź siebie, zaufaj sobie na nowo. Miej wybór.

OSOBY DDA I DDD

Jeśli doświadczyłeś w dzieciństwie: alkoholizmu rodzica, traum, przemocy, nieobecności rodzica, zaniedbania emocjonalnego lub nadopiekuńczości ze strony opiekuna. Zapraszam Cię do udziału w grupie dla DDA i DDD.
Scroll to Top