Olena Finashyna

Psychoterapeutka, Psycholog praktyczny, Pedagog socialny.

Zdrowi, zadowoleni i szczęśliwi klienci – to motto, którym się kieruję.

Mam na imię Olena, jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie Gestalt. Pracuję z dziećmi i dorosłymi. Pomagam moim klientom przezwyciężyć chorobę psychiczną i zbudować pewność siebie. Ustalić cele i  do nich dążyć. Otwórzyć świat emocjonalny i uświadomić, jaki ma on wpływ na ich zachowanie. Pomagam nawiązać lub zbudować lepszą relację z partnerem oraz zrozumieć i nauczyć się sztuki wychowywania dzieci. A co najważniejsze, poczuć się szczęśliwym!

Jestem praktykującym psychologiem i wykładowcą psychologii. Podczas studiów z powodzeniem praktykowałam, prowadziłam szkolenia i warsztaty, a jednocześnie pracowałam z dziećmi i rodzinami. W Polsce ukończyłam pełne szkolenie psychoterapeutów w kierunku Gestalt w Integralnym Instytucie Psychoterapii Gestalt w Krakowie.  

Moje doświadczenie jako psychologa, trenera grupowego i psychoterapeuty to 15 lat praktyki.

Nieustannie jestem gotowa dzielić się swoim doświadczeniem i inspirować moich klientów i kolegów w zawodzie do realizacji ich celów i marzeń. Najważniejszą rzeczą jest osiągnięcie poczucia zdrowia psychicznego. Moje hobby to śpiew i taniec, co daje mi możliwość i doświadczenie w pracy z ciałem w psychoterapii. Rozwój osobisty to coś, co nieustannie budzi niepohamowane pragnienie uczenia się, poznawania mądrości świata i staje się częścią osobowości psychoterapeuty.

Jeśli martwisz się o zdrowie psychiczne, stany emocjonalne, relacje z rodzicami lub przyjaciółmi, ukochaną osobą, wychowywaniem dzieci – zapraszam na konsultację.

Telefon: +48 730 304 366
E-mail: olena.finashyna@intergratio.pl