GRUPY

MĘSKI KRĄG

Spotkanie w kręgu może być dla Ciebie miejscem wsparcia, doświadczenia wspólnoty, akceptacji. Na kręgu nie oceniamy i nie jesteśmy oceniani. Ty decydujesz, z jakim tematem przychodzisz na krąg i czym chcesz się podzielić.
projekt-bez-nazwy-20240325-233339-0000-jpg-edd60599-befe-4edd-b0af-e9b83c152027-image-1920

SPECTRUM MĘSKOŚCI ​

Spektrum Męskości jest grupą rozwojową. Każde spotkanie poświęcone jest konkretnemu tematowi, jednak praca jest dopasowywana do tego co wynika z potrzeb grupy.

O DOJRZEWANIU KOBIET

Dołącz do naszej wyjątkowej podróży, podczas której wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania dotyczące tożsamości, relacji z innymi kobietami, lęków i projektowania przyszłości.

ROZBROIĆ NARCYZA

Masz poczucie, że doświadczasz toksycznej relacji? Nie rozumiesz, co się z Tobą dzieje? Trudno tak żyć, ale jeszcze trudniej cokolwiek zmienić? Odnajdź siebie, zaufaj sobie na nowo. Miej wybór.

MATKA I SENS ŻYCIA

Niekochająca czy wręcz wroga matka, często wywołuje ostry zespół lękowy. Bezpieczniej jest uznać: „jeśli coś jest źle w moim życiu, to wyłącznie przeze mnie”. Tylko Ty możesz to przekonanie zmienić. To nie Twoja wina!

OSOBY DDA I DDD

Jeśli doświadczyłeś w dzieciństwie: alkoholizmu rodzica, traum, przemocy, nieobecności rodzica, zaniedbania emocjonalnego lub nadopiekuńczości ze strony opiekuna. Zapraszam Cię do udziału w grupie dla DDA i DDD.

WSPÓŁCZUCIE WSPIERANE TROSKĄ

Doświadczasz intensywnych emocjonalnych lub fizycznych reakcji na myśl o kolejnym dniu pracy a może już nic nie czujesz bo tak jest bezpiecznie. Podjęte przez Ciebie działania pozwolą Ci stanąć oko w oko z Twoimi doświadczeniami, wyrazić Twój lęk. Czas na zmiany! Nie jesteście sami.

РДУГ Група підтримки

РДУГ, або синдром дефіциту уваги з гіперактивністю, є нейробіологічним розладом, який впливає на функціонування мозку та поведінку. Він характеризується труднощами зосередження, надмірною імпульсивністю та надмірним рівнем активності.
Scroll to Top